Zgłoś błąd / sugestię

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd techniczny lub masz jakąś sugestię dotyczącą poprawy funkcjonalności systemu ogłoszeń prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą poniższego formularza. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
(*)
(*)
(*)

Moje konto

Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się

erotik hikayeler escort bayan ankara
powiększanie penisa xtrasize

Jak to działa?

Przygodę z ogłoszeniem swojej osoby w portalu anonsów towarzyskich Psotnice.pl należy rozpocząć od Zarejestrowania się. W tym celu wypełnij formularz i poczekaj na e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji konta możesz przystąpić do dalszych kroków. Cały proces rejestracji nie powinien zająć Ci dłużej niż kilka minut. Podczas zakładania swojego konta nie wymagamy od Ciebie żadnych danych osobowych - w zupełności wystarczy nam adres e-mail, nazwa profilu oraz Twoje miasto. Pamiętaj, że rejestracja w portalu jest darmowa.

Zarejestrowana osoba, po aktywacji konta uzyskuje dostęp do panelu użytkownika. Po zalogowaniu można przystąpić do dodawania ogłoszenia. Aby przejśc ten krok potrzebne będą Ci podstawowe dane typu wiek, wzrost, waga oraz kilka zdjęć prezentujących Twoją osobę. Na zdjęciach nie musisz pokazywać swojej twarzy! Pamiętaj także, że musisz wpisać tylko i wyłącznie prawdziwe informacje. Poświęć dużą uwagę treści swojego anonsu. Im więcej, ciekawiej i dokładniej zaprezentujesz swoją osobę, tym większa szansa, że ktoś zainteresuje się Twoim ogłoszeniem. Określ także przedział czasowy w jakim jesteś dyspozycyjna, oraz koszta spotkania.

Po prawidłowo dodanym ogłoszeniu następuje czas na weryfikację konta. Obsługa portalu sprawdza ogłoszenie pod kątem poprawności wypełnionych danych, oraz występowania treści zakazanych (rasistowskich, obrażających uczucia religijne lub pedofilii). Jeżeli proces weryfikacji przebiegnie prawidłowo ogłoszenie zostaje opublikowane. Możesz nim zarządzać w panelu użytkownika w zakładce Moje ogłoszenia.

To już wszystko co musisz zrobić. Nasz portal cieszy się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem, więc wkrótce z całą pewnością ktoś się do Ciebie odezwie. Pamiętaj, że wszystkie szczegóły spotkania musicie ustalić między sobą. Portal Psotnice.pl nie uczestniczy w uzgadnianiu szczegółów Waszego spotkania.

Kontakt z obsługą techniczną

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Napisz wiadomość do konsultantów wsparcia technicznego portalu, a oni postarają się rozwiązać w jak najkrótszym czasie Twój problem.
(*)
(*)