Zgłoś błąd / sugestię

Jeżeli zauważyłeś/aś błąd techniczny lub masz jakąś sugestię dotyczącą poprawy funkcjonalności systemu ogłoszeń prosimy o poinformowanie nas o tym za pomocą poniższego formularza. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
(*)
(*)
(*)

Moje konto

Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się

erotik hikayeler escort bayan ankara
powiększanie penisa xtrasize

Informacje ogólne

Psotnice.pl to nowoczesny i profesjonalny portal ogłoszeń towarzyskich. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy setki ofert z kraju, posegregowanych według kategorii i miast. Oprócz standardowych, typu kobiety czy mężczyźni, anonse można dodawać w kategoriach: pary, duety, bi/les, geje, striptiz, masaże czy kluby nocne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Portal został zaprojektowany przez grupę doświadczonych fachowców, dzięki czemu nawigowanie jest łatwe i intuicyjne. Wyróżniającą opcją Psotnice.pl wsród konkurencji jest dynamiczna filtracja ogłoszeń według wieku i kosztów spotkania. Suwaki do zawężania pola wyboru bez trudu pozwolą wybrać spośród setek anonsów te najbardziej odpowiadające Państwu oferty. Znalezienie kogoś na spotkanie czy tancerki na wieczór kawalerski nie będzie stanowić już problemu.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu wybór ogłoszenia, oddajemy do dyspozycji Schowek ogłoszeń znajdujący się w panelu użytkownika. Podczas przeglądania ofert możemy skorzystać z opcji Dodaj do schowka, umieszczonej pod numerem telefonu, w zebrania wszystkich interesujących nas anonsów w jednym miejscu i móc powrócić do nich w każdej chwili.

Witryna oprócz standardowych funkcji została wzbogacona także o moduł Ostatnich opinii, dzięki którym można w szybki sposób przejrzeć ogłoszenia polecane przez zadowolonych użytkowników. Obługa portalu moderuje opinie na bieżaco, dzięki czemu masz pewnośc, że będą one konkretne i rzeczowe.

Ciekawym miejscem na portalu jest dział Ranking Top10. Prezentuje on dziesięć najlepiej ocenianych ogłoszeń. Polecamy Państwu monitorować ten dział na bieżąco, ponieważ zachodzi w nim duża rotacja i na pewno każdy może wypatrzeć coś dla siebie.

Kładziemy duży nacisk, aby użytkownicy mieli w pełni zapewnioną pomoc techniczą. Korzystając z funkcji Masz problem? Wyślij wiadomość do pomocy techniczej oraz Zgłoś błąd / sugestię można podzielić się swoim problemem, a my postaramy się rozwiązać go w możliwie jak najszybszy sposób.

Mamy nadzieję, że portal Psotnice.pl zaspokoi w pełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z wszystkich opcji, jakie dla Was przygotowaliśmy oraz do aktywnego brania udziału w dalszym rozwoju.

Kontakt z obsługą techniczną

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Napisz wiadomość do konsultantów wsparcia technicznego portalu, a oni postarają się rozwiązać w jak najkrótszym czasie Twój problem.
(*)
(*)